Serwis-sat.pl

Potrzebujesz fachowej pomocy? Zadzwoń do nas, aby zamówić usługę serwisową!

Ustawienie anteny

Poprawna regulacja anteny jest bardzo ważna ze względu na panujace warunki atmosferyczne i zmianę pogody, które mogą wpływać na zakłócenia w odbiorze obrazu i szumy telewizyjne.

Wymiana sprzętu

Zajmujemy się wymianą uszkodzonych anten satelitarnych i naziemnych na nowe oraz doradzamy, jaki typ anteny będzie funkcjonował bez zarzutu w Państwa lokalizacji.

Instalacja anteny

Ze względu na wiele rodzajów anten, nie każdy jest w stanie dokonać samodzielnej instalacji. Wymaga ona często specjalistycznej wiedzy i umiejętnosci dopasowania odpowiedniego modelu wzmacniaczy, kabli itp.

Montaż anteny na dachu

Odpowiednie umieszczenie anteny satelitarnej często wiąże się z pracą na wysokości. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje i sprzęt, aby bezpiecznie zamontować ją na dachu.

Konfiguracja sprzętu

Konfiguracja sprzętu telewizyjnego nie zawsze należy do najłatwiejszych, dlatego służymy pomocą w dopasowaniu wszystkich ustawień.

Konsultacje z klientem

Oferujemy doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu telewizyjnego i instalacyjnego. Konsultacje udzielamy klientom na miejscu po wcześniejszym umówieniu się.